jsme

FEELTREE

Zajímá Vás více o některém z našich výrobků? Rádi by jste měli výrobek na míru? Pište nebo volejte!

NAPIŠTE NÁM

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

  Pro finální ošetření dřeva se snažíme výhradně využívat přírodní oleje, které krásně podtrhnou krásnou kresbu každého kousku dřeva a zároveň jsou zcela zdravotně nezávadné jak pro Vás, tak pro Vaše děti.

  Přesto i my nabízíme výrobky, u kterých nám výroba nedovolí se chemickým látkám zcela vyhnout. Je to například přenosové médium pro přenos fotografie na dřevo.

  Je to ovšem cena za originálnější výrobky. Je tedy zcela na Vás, zda zvolíte maximální přírodu v podobě výhradně českého dřeva ošetřeného olejem nebo voskem, nebo si na vázičku budete přát třeba Vaši oblíbenou fotografii.

  Snažíme se je vždy zabalit co nejlépe, ale zároveň ekologicky. Zbytečně tedy obalovým materiálem neplýtváme. Věříme, že to oceníte i Vy a kdyby se přece jen při přepravě Vaše nová dřevěná dekorace poškodila, hned nám o tom dejte vědět a spolu to vyřešíme. Po zaslání fotografie poškozeného výrobku se domluvíme, jak to napravíme.

  Pro zaslání využíváme dvě možnosti:

  ČESKÁ POŠTA

  Cena tohoto způsobu doručení je 90,-

  Zde nabízíme možnost zaslání přímo na Vaši adresu jako službu balík do ruky, nebo možnost zaslání balíku na Vámi vybranou poštu, tedy služby balík na poštu. Pro tuto možnost vyplňte do objednávkového formuláře běžnou cestou Vaši adresu, ale do poznámky připište informaci o vybrané poště, kde chcete balíček doručit.

  ZÁSILKOVNA

  Cena zaslání na nejbližší zásilkovnu je 55,-

  Zde doručení probíhá přesně jak jste zvyklí prostřednictvím sítě poboček společnosti Zásilkovna. Máte jich na výběr rovných 3277! To je dost, nemyslíte? Rozdíl je jen v tom, že si ji nevyberete ze seznamu, ale napíšete nám ji do poznámky.

  Tohle jsou z naší zkušenosti otázky, na které se zákazníci ptají nejčastěji. Pokud Vás zajímají další informace a nenajdete je zde nebo na stránce otázek a odpovědí, neváhejte a napište nám. Rádi Vám na vše odpovíme.

  Moc rádi slyšíme zajímavé příběhy našich výrobků, komu udělaly radost nebo kde jste je ve vašem krasoprostoru vystavili. Podělte se s námi!

  KONTAKTY

  kontakt_red

  Telefon: +420 777 807 426
  Email: info@feeltree.cz

  soc_site_red

  feeltree

  upravy_red

  Pokusíme se splnit Vaše konkrétní přání na úpravu výrobku.

  otazky_red

  Na případné otázky odpovídáme do 25 hodin

  (ta hodinka je rezerva!)

  adresa_red

  Adresa: Nám. A. Bejdové 1789
  Ostrava, 708 00

  Pouze po předchozí domluvě!

  Máte nějaké nové nápady na společnou spolupráci?
  Pošlete nám zprávu nebo e-mail a my se Vám brzy ozveme.