Zobrazuji všech 6 výsledků

Zobrazit panel možností
Sold out
Zavřít

Dubový svícen

320 
Svícen pro 1ks čajové svíčky z dubového dřeva z českých lesů. Má jednoduchý tvar, který je zjemněn pomocí vypáleného motivu trávy. Svíčka při zapálení krásně osvětlí jeho horní hranu a jeho kresba tak vynikne ještě více.
Sold outHot
Zavřít

Dubový svícen HORY

420 
Svícen pro 4ks čajových svíček s decentním motivem panorama hor. Svícen je vyroben minimalisticky, má pravidelný obdélníkový tvar a otvory na jednotlivé svíčky mají pravidelné rozestupy. Motiv obsahuje panorama hor s několika stromy a ptáky na obzoru.
Zavřít

Smrkový svícen Horský masiv

420 
Svícen pro 3ks čajové svíčky ze smrkového dřeva z českých lesů. Na horní straně jsme ručně vypálili motiv horského masivu. Svíčky při zapálení krásně osvětlí jeho horní hranu a vypálená kresba stejně jako jeho původní kresba tak vynikne ještě více.
Zavřít

Smrkový svícen TRÁVA

320 
Svícen pro 1ks čajové svíčky z krásného smrkového dřeva z českých lesů. Má jednoduchý tvar, který je zjemněn pomocí vypáleného motivu trávy. Svíčka při zapálení krásně osvětlí jeho horní hranu a jeho kresba tak vynikne ještě více.
Sold out
Zavřít

Svícen Jasan

360 
Svícen pro 3ks čajových svíček s nádhernou kresbou jasanového dřeva. Svícen je vyroben minimalisticky, má pravidelný, téměř čtvercový tvar a otvory na jednotlivé svíčky mají pravidelné rozestupy. Je nízký a proto jej milovníci kávy nebo čaje mohou využít i pro postavení hrnečku.
Sold out
Zavřít

Svícen Jasánek

360 
Svícen pro 1ks čajových svíček s nádhernou kresbou jasanového dřeva. Svícen je vyroben minimalisticky, má pravidelný, téměř čtvercový tvar a otvor na svíčku je umístěn symetricky s kresbou. Je nízký a proto jej milovníci kávy nebo čaje mohou využít i pro postavení hrnečku.