Zobrazuji všech 8 výsledků

Zobrazit panel možností
Zavřít

Dubová podložka Letokruhy

440 
Dubová podložka s krásnou kresbou a přírodními tvary. Ze dvou stran zůstaly původní přírodní tvary. Ve dvou řezech jsou krásně patrné letokruhy a získáte tak představu o celém stromě.
Hot
Zavřít

Dubová podložka Minimalist

520 
Subtilní podtácek nebo podložka pod cokoliv. Je na Vás, zda jej využijete na kuchyňské lince pod hrnec nebo konvici, nebo zda jej necháte vyniknout na jídelním stole pod čajovou nebo kávovou konvičkou. Ručně vypálený minimalistický motiv hor je situován na okraj, proto krásně vynikne, i když na podložku něco položíte.
Sold out
Zavřít

Dubová podložka Panoráma

420 
Subtilní podtácek nebo podložka pod cokoliv. Je na Vás, zda jej využijete na kuchyňské lince pod hrnec nebo konvici, nebo zda jej necháte vyniknout na jidelním stole pod čajovou nebo kávovou konvičku. Ručně vypálený motiv je situován na okraj, proto krásně vynikne, i když na něj něco položíte. Tak co zvolíte?
New
Zavřít

Dubová podložka Podzimní strom

570 
Subtilní podtácek nebo podložka. Je na Vás, zda jej využijete na kuchyňské lince pod hrnec nebo konvici, nebo zda jej necháte vyniknout na jídelním stole pod čajovou nebo kávovou konvičku, jako na naší fotografii. Ručně vypálený motiv stromu krásně dominuje na jinak jemné kresbě. Co na něj nakonec položíte je už jen na Vás.
Zavřít

Dubová podložka Tráva

520 
Subtilní podtácek nebo podložka pod cokoliv. Je na Vás, zda jej využijete na kuchyňské lince pod hrnec nebo konvici, nebo zda jej necháte vyniknout na jídelním stole pod čajovou nebo kávovou konvičku. Ručně vypálený motiv travin je situován na střed podložky.
Zavřít

Dubová podložka Zkos

490 
Dubový podtácek nebo podložka se zajímavým rozpraskaným sukem. Využití necháme na Vás. Pokud jde ale o nás ve Feeltree, nechali bychom ho v obýváku, kde by čekal na odpolední hrnek kávy nebo čaje.
New
Zavřít

Dubové podtácky sada

490 
Sada podtácků ideální pro čajovou sadu dle naší inspirace na fotografii. Jeden větší kousek vhodný pro konvičku nebo větší nádobí, další 3 menší, různorodých, tvarů pro hrníčky. Mají zajímavou kresbu, zarostlé suky a zajímavé okraje.
New
Zavřít

Dubový sukovník

490 
Když se do rukou dostane kousek jako tento, dlouho se jen kocháme a snažíme se najít správné využití. Často se ale rozhodneme (stejně jako zde) pro úplný minimalismus. Řekněte sami, když čaruje příroda, my už to máme snadné. Tato podložka není ani moc hrubá, ani nenápadně tenká. Na stole si jí rozhodně všimnete.